Bramy i rolety


 

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie techniczne oraz estetyczne, spełniające bardzo wysokie wymagania użytkowników. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji.

Panele bramy o gr. 40 mm, wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej lub powlekanej okleiną drewnopodobną. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni. Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo – przypadkowe ściśnięcie palców rąk przy zamykaniu lub otwieraniu bramy jest niemożliwe.
Oferujemy rolety zewnętrzne, czyli nowoczesne systemy stanowiące doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zabezpieczające przed nieproszonymi gośćmi. Ich obsługa jest bardzo prosta dzięki nowoczesnym sposobom sterowania – ręcznym lub automatycznym.


Oferujemy nowe bramy segmentowe nie tuzinkowe, nowoczesne i w stylu retro

1. Proste linie i surowe kształty w minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie.
2. Poziome przetłoczenia co 10 cm nadają bramie lekkie a zarazem solidny wygląd. Bramy z niskim przetłoczeniem dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL jak również w okleinach drewnopodobnych. Bramy mogą być wykonane nawet do 10 m szerokości.
3. Wysokie przetłoczenia to najpopularniejszy styl.
4. Kaseton to stylowy panel wyróżniający budynek.
5. Panele gładkie bez przetłoczeń
6. Panele laminowane dające efekt 3D (biały i szary) oraz oryginalny kolor taki jak rdza, szary antracyt czy stal.
7. Mikro przetłoczenia, karbowana co 5mm powierzchnia.
8. Makro przetłoczenia , to fale ułożone co 10 mm.
9.Górne przetłoczenia to podwójna konstrukcja rowka.
10. Slime Line to kombinacja gładkich paneli z wąskimi panelami przeszklonymi FV.
11. Retro to bramy stylizowane w starym stylu
12. Bramy dwuskrzydłowe
13. Aplikacje dekoracyjne na bramę i drzwi.

 


Rolety zewnętrzne

 

Wyróżniamy kilka podstawowych systemów rolet zewnętrznych:

produkt_obraz.php
1. Roleta zewnętrzna standard w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni montowana głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza.

 

 

prokt_obraz.php2. System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.

 

 

odukt_obraz.php

3. Roleta nadstawna to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki – daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety.