PROJEKTOWANIE


ARANŻACJA WNĘTRZ

Szanowni Państwo w całym świecie z usług architektów wnętrz korzystają wszyscy nie tylko bogaci bo wiedzą że przynosi to wymierne korzyści i bardzo się opłaca. Architekt wnętrz jest od tego abyście Państwo korzystali z jego wiedzy i doświadczenia zawodowego które jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia remontu czy urządzenia nowego domu, mieszkania lub apartamentu. Jest również po to aby wyeliminować niepotrzebne wydatki, nie popełniać błędów, optymalizować koszty, strzec przed nierzetelnymi wykonawcami.

Firma hanaU concept chętnie podejmuje wyzwania przy realizacji trudnych zaniedbanych i zrujnowanych, obiektów pod ochroną konserwatora jak również adaptacji i przekształcania starych i nowych lokali w apartamenty i nowoczesne wnętrza. Współpraca z firmą hanaU concept oznacza obniżenie kosztów, uzyskanie najlepszych rezultatów oraz nie wymaga zaangażowania Państwa czasu.

Bezpośredni kontakt z biurem projektowym pod numerem telefonu: 663377284

 


 

SKROMNE WZORNICTWO

Wabi-sabi to filozofia według której najpiękniejsze wnętrza to te autentyczne, nieidealne, czasem niemal ascetyczne. Nie ma tu miejsca na przepych, blichtr, ani wytworne wykończenia. Idea płynąca z Kraju Kwitnącej Wiśni upatruje piękno w prostocie, bezpretensjonalnym wzornictwie oraz przedmiotach z duszą. Nazwa trendu mówi sama za siebie – słowo „wabi” oznacza prostotę, natomiast „sabi”, piękno wynikające z upływu czasu. Przestrzenie zaprojektowana zgodnie z japońską koncepcją powinny być zatem skromne i pozbawione zbędnych ozdobników. Prym może wieść surowe drewno – najlepiej to wiekowe, spękane, z widocznym usłojeniem i urokliwymi sękami.